Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/xx86pl/domains/ef-trans.pl/public_html/wp-content/plugins/amazing-team-member-carousel/amazing-team-member-carousel.php/vafpress-framework/vp_textdomain-pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/xx86pl/domains/ef-trans.pl:/tmp:/var/tmp:/home/xx86pl/.tmp:/home/xx86pl/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/xx86pl/domains/ef-trans.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 554
O firmie | Ef-Trans
Ef-Trans

Kim jesteśmy?


Czym się zajmujemy?


Firmą, która pojawiła się na rynku w 2007 roku. Od tego czasu pomagamy naszym klientom realizować zadania w dziedzinie spedycji i transportu. Prężnie rozwijający się zespół i flota stanowi jakość naszej firmy. Cechujemy się też profesjonalnością i podejmowaniem pracy bez względu na trudność. Jesteśmy również członkiem programu Rzetelna Firma. Wizytówka

Specjalizujemy się w transporcie wszelakich łądunków od sprzętu elektronicznego i części samochodowych po materiały niebezpieczne ADR i stal. Zawsze próbujemy sprostać wymaganiom klientów. W razie potrzeby dostasowujemy auta do przewożonych towarów.

Nasz zespół...


...charakteryzuje się kompetentną, rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Te cechy są niezbędne do realizuje celów na najwyższy poziomie. Nasz personel jest wyposażony w nowoczesne narzędzia, które pozwalają na efektywną pracę zarówno w dzień, jak i w nocy.

Agnieszka Porada
Księgowość
Spedycja krajowa i międzynarodowa
Paulina Wiszniewska
Spedycja międzynarodowa
Piotr Andrzejewski
Spedycja międzynarodowa
Marcin Andrzejewski
Spedycja międzynarodowa


  • cheap sports jerseys
  • Makes you delighted all year round wholesale jerseys authentic with price competitive. Take this chance to get your favorite wholesale jerseys authentic can be the world famous brand among other powers.